• Váš nákupní košík je prázdný.

+420 485 106 003
+420 603 230 762
info@ok-sport.cz

Zde vám nabízíme 5 produktů.

BĚŽECKÉ LYŽE

Běžecké lyže jsme rozdělili do několika kategorií. První tvoří běžky classic. Jde o běžky ideální pro běh klasickou technikou v upravené stopě. Běžky classic jsou specifické svou výraznější špičkou s ostřejším vrcholem. Tato úprava zajišťuje plynulost pohybu po důraznějším odrazu. Délka běžek 20 cm - 30cm nad postavu lyžaře.

Běžky combi - někdy také běžky kombi - jsou řešením pro rekreační běžkaře, kteří si touží vyzkoušet jak klasické běžkování tak bruslení. Kombi běžky jsou tvrdší a zároveň jsou delší než lyže na skate. Doporučujeme volit combi běžky, které budou o 10 - 15 čísel delší než je postava lyžaře. Pokud zvolíte příliš dlouhé kombinované běžky, budou se Vám při bruslení hůře ovládat.

Běžecké lyže na skate jsou perfektní pro takzvaný volný styl, mezi sportovci je znám jako bruslení. Poznáte je podle nevýrazné špičky, zpevněné hrany a celkově většího prohnutí. Běžky vybírejte 0 cm - 10 cm nad postavu lyžaře.

Dále v této kategorii naleznete běžky pro děti a takzvané "Nemazací běžky".  Nowax běžky jsou velmi jednoducé na údržbu, nemusejí se mazat a fungují za všech sněhových podmínek.

Zdravotní obuv pro muže, ženy i děti. Pneumatiky Sava za příznivé ceny. Kouzelná místa v Česku i na Slovensku.