• Váš nákupní košík je prázdný.

+420 485 106 003
+420 603 230 762
info@ok-sport.cz

ŘÍZENÍ next gripy a omotávky next grips RCT Wrap - modrá

Omotávka ESI grips RCT Wrap - modrá

produktová sekce:

ŘÍZENÍ


oddělení:

gripy a omotávky799,- Kč vč. DPH

novinka v našem sortimentu

stav skladu
Mnozí z vás budou nadšeni, že ESI zahájilo výrobu nové řady omotávky řídítek pro silniční kola ze stejného silikonového materiálu jako u slavných MTB ESI gripů.

ESI nemá a nepotřebuje lepidlo, takže můžete pásku otočit naruby jakmile je špinavá, nebo opotřebovaná a jen rozmotat vaše řídítka. Opravdu můžete přemotávat, kdykoli budete chtít! Tato všestrannost více než zdvojnásobuje životnost omotávky za 39,99 dolarů. Jen prosím dodržte on-line pokyny k instalaci: http://www.esigrips.com/images/RCT_Directions.jpg. Výjimkou je v kitu dodávaná zakončovací páska, kterou nelze použít opakovaně, ale mají ji v pěkných odstínech třeba i v OBI.

Pokud z pravidelně vycházejících nadšených recenzí na MTB gripy a přímo od cyklistů cítíte jako my jen jakýkoli náznak toho jak jsou pohodlné, máme s novou omotávkou ESI trhák v rukávu, hit, prostě eňo-ňuňo. Zůstaňte naladěni na revoluční rozvoj vašeho komfortu (rozhodně okolo něj nebudou spekulace jako v případě diskových brzd).

Chcete také Vy sami zažít ESI komfort na silnici? Omotávka (která je vyrobena v USA) je nyní k dispozici u našich dealerů a zde na webových stránkách v šesti různých barvách. Pořiďte si vlastní!

Hmotnost: 134 ? 176 g
Omyvatelné saponátem jako gripy, nekloužou, nereagují na UV záření a na pot.
Obsah balení: 2x omotávka, 2x zátka, 2x zakončovací páska, 2x podlepka k páce
Barvy: černá, bílá, oranžová, žlutá, zelená, šedá, modrá
 
 
Upřesněte detaily zboží
Pronájem tiskáren Liberec pro firmy Skvělé Svatby Český Krumlov . Autojeřáby Praha včetně proškolené obsluhy.